Innovatieve scholen

Geplaatst op 25 augustus 2017

Dit is een groeiende lijst met innovatieve scholen die het leerstofjaarklassensysteem hebben losgelaten.

Schoolnaam Website Type
De Wittering http://www.wittering.nl/ PO
De Bras https://basisschooldebras.nl/ PO
Mondomijn http://www.mondomijn.nl/ PO
De Verwondering http://basisschooldeverwondering.nl/nl/ PO
De Buut http://www.buut.nl/ PO
Willem van Veenschool http://www.willemvanveen.nl/ PO
Nettelhorst en Barchschole http://www.poolsterscholen.nl/ PO
Basisschool Amby http://www.bsamby.nl PO
De School http://www.deschool.nl/ PO
Innovatorium http://www.innovatorium.nu/ PO
De Hoven http://www.kcdehoven.nl/ PO
De Ontdekking Drenthe https://deontdekkingdrenthe.nl/ PO
De Ark http://arkheemskerk.nl/ PO
De Blauwe Ster http://www.basisschooldeblauwester.nl/ PO
Campus Columbus https://www.campuscolumbus.nl PO
De Eigen Wijs http://de-eigen-wijs.nl/ PO
De Buitenkans http://www.debuitenkans.frl/ PO
Jenaplanschool Pierson https://www.gelderveste.nl/scholen/jenaplanschool-pierson PO
OBS Graswinkel http://www.obsgraswinkel.nl/ PO
Passe Partout https://passepartout.pcboapeldoorn.nl/ PO
De Ommelander https://www.deltascholen.org/bs-de-ommelander/ PO
De Wittering http://www.wittering.nl/ PO
Sterrenschool Hilversum http://www.sterrenschoolhilversum.nl/ PO
Mondomijn http://www.mondomijn.nl/ PO
Sterrenschool Apeldoorn https://www.sterrenschoolapeldoorn.nl/ PO
OBS La Res https://www.lares-robbedoes.nl/ PO
LOS Deurne http://losdeurne.nl/ PO
Spinoza 20 First http://spinoza20first.nl/ VO
Udens College http://www.udenscollege.nl/ VO
Nassau College https://norg.nassaucollege.nl/ VO
Leon van Gelder http://www.leonvangelder.nl/ VO
Synergieschool http://www.synergieschool.nl/ VO

Aa​nvullinge​n?

Heb je aanvullingen, stuur een bericht naar machiel.karels[at]gmail.com.

 

 

 

Gerelateerd

Leerstofjaarklassensysteem is failliet!
Het leerstofjaarklassensysteem is failliet!
Machiel Karels
Kindgericht onderwijs
Van jaarklassensysteem naar kindgericht onderwijs
Machiel Karels
Kindgericht onderwijs
Kindgericht onderwijs in een lerende school
Machiel Karels
Duurzaam onderwijs
Autopoiesis: perspectief op duurzaam, betekenisvol onderwijs
Guus Geisen
Gepersonaliseerd leren
Flip je school: het waarom van gepersonaliseerd leren
Tijl Rood
Organiseren gepersonaliseerd leren
Hoe organiseer je gepersonaliseerd onderwijs?
Tijl Rood
Adaptieve software
Adaptieve software zet onderwijs op zijn kop
Tijl Rood










Schrijf in voor de nieuwsbrief
[extra-breed-algemeen-kolom2]







Inschrijven nieuwsbrief


Volg wij-leren.nl

Volg ons op LinkedIn Volg ons op twitter Volg ons op facebook

Mis geen bijdragen.